Naše služby

Výroba a potisk reklamních tašek

Protože nám ani našim klientům není lhostejný ekologický přístup, nabízíme výrobu luxusních i plně ekologických tašek. Aby výsledný produkt byl co nejkvalitnější a zároveň splňoval přísné eko požadavky, pořídili jsme plně automatickou linku, díky které můžeme nabídnout plně recyklovatelné ekologické tašky, nebo tašky potištěné a zušlechtěné moderními technologiemi jako například paricální UV lak, Drip Off efekt, ražba, laminace a další…

mmprint-tiskarna-tisk-vyroba-tasky-reklama-taska7
mmprint-tiskarna-tisk-vyroba-tasky-reklama-taska9
mmprint-tiskarna-tisk-vyroba-tasky-reklama-taska8
mmprint-tiskarna-tisk-vyroba-tasky-reklama-taska10
mmprint-tiskarna-tisk-vyroba-tasky-reklama-digitial2

Digitální tisk

Potřebujete vytisknout vizitku, leták nebo naopak velké formáty? Zvolte si digitální tisk černobíle nebo barevně. Díky nejmodernějším technologiím strojů a tonerů, které využíváme, Vám můžeme nabídnout špičkovou kvalitu tisku i s tiskem bílou barvou a UV lakem za příznivé ceny. Běžná doba doručení od objednání tisku se pohybuje kolem 2-3 pracovních dní, ale díky vlastním technologiím jsme schopni vyhovět klientovi a jeho požadavkům a požadované materiály vytisknout do 24 hodin. Rádi Vám zpracujeme i grafický návrh. Můžeme Vás ujistit, že uděláme vše pro to, abychom vaši zakázku zpracovali v co nejvyšší kvalitě a Vámi požadovaném termínu.

mmprint-tiskarna-tisk-vyroba-tasky-reklama-ofset

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk je nejpoužívanější tiskařská technologie dneška využívaná na tisk většiny firemních tiskovin a periodik. Technologií nepřímého tisku z plochy se dosahuje vysoké kvality tisku i v detailu, a zároveň kvalitnějšího tisku i na materiály s nerovnou strukturou. Další výhodou je téměř stoprocentní věrnost reprodukce barev s cílem na konečný výsledek. K dosažení 100% výsledku reprodukce barev a spokojenosti klienta, lze objednat digitální certifikovaný nátisk ke kontrole před realizací zakázky.

mmprint-tiskarna-tisk-vyroba-tasky-reklama-signmaking2

Signmaking, prezentační systémy, POP up stěny, POS stojany a lehká kartonáž

Signmaking naleznete téměř na každém kroku. Nabízíme Vám prezentační systémy od základních v jednoduchém provedení až po opravdu luxusní splňující ty nejnáročnější požadavky. Dodáme Vám systémy na klíč přesně dle vašich požadavků. Můžete si objednat jak pouze samotný systém, tak i komplexní službu s přípravou grafiky, tiskem i instalací, včetně dopravy. MM Print s. r. o. Vám nabízí prezentační systémy, které jsou vhodné jak pro Vaši firemní prezentaci, tak i pro výstavy, prodejní, kulturní, sportovní, společenské a jiné akce, branding obchodů… Prezentujte se spolu s námi a nebudete litovat.

Obliba těchto materiálů v poslední době stále stoupá. Prezentační systémy svým vzhledem dokáží za poměrně nízké náklady přilákat dostatečné množství zákazníků. Manipulace s těmito systémy je velmi jednoduchá, jsou navrženy tak, aby se daly jednoduše složit a rozložit, a zároveň aby byly rychle připraveny k použití tam, kde je třeba. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, ozvěte se a my Vám rádi poradíme. Produkty Plexi nebo kartonové stojánky na letáky, bannery, roll-up systémy včetně tisku parciálním UV Lakem, klap rámy všech možných rozměrů až po prezentační stolky, POP Up stěny, letákové a zákaznické stojany, reklamní vitríny, polepy a další

mmprint-tiskarna-tisk-vyroba-tasky-reklama-premety

Reklamní předměty a potisk textilu

V naší nabídce nechybí ani zakázková výroba a kompletní sortiment reklamních předmětů pro Vás, nebo Vaše klienty, obchodní partnery, či zaměstnance. Vybrat si můžete předměty s potiskem i bez od golfových holí přes firemní trička až po propisky. Víme, že reklamní předměty jsou významným komunikačním nástrojem, proto vám rádi pomůžeme vybrat ten, který bude nejlépe odpovídat Vašim potřebám. Samozřejmostí je také zpracování grafických podkladů, aby výsledný předmět co nejlépe odpovídal Vašemu zadání. U potisku textilu Vám nabídneme potisk jakékoli časti triček všech kvalit a střihů, potisk nebo výšivka na mikiny, bundy, ručníky, tašky a jiné … Vše dle Vašich požadavků.

1A_loga_eu

Zásady ochrany osobních údajů – GDPR
Všeobecné obchodní podmínky

© 2022 MMPrint s.r.o., Neumannova 1453/28 Praha 5 – Zbraslav 156 00 IČO: 24822914, DIČ: CZ24822914
Firma je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 177593