Naše práce

Button 1 default text
Button 2 default text

Ideální je komplex. CNG šetří peníze a přírodu a my také. Rádi řešíme komplexní projekty a držíme barevnou konzistenci. Tisk na polymerovou folii, která vydrží.

Ten zkrátka musí dobře stát. Kvalitní roll-up vydrží i několik let. Tiskneme na kvalitní materiál
polypropylenové folie. UV s pěknými matnými barvami. Roll-upy vyrábíme ve dvou provedeních - standard a luxusní, v několika šířkách s možností parciálního UV laku.

Milujeme barvy – bez barev by nejen svět tisku byl smutný. Tuto krásnou ženu jsme vytiskli na velkoformátovém stroji Mimaki UCJV.

Ta posviští. Bylo nám ctí realizovat polep lodi pro skifaře Ondru Synka.. Věříme, že jeho loď skvěle posviští a spolu proletí jako první všechny cílové pásky. Hodně štěstí do nové sezóny, Ondro! S radostí polepíme i vaše dopravní prostředky!

To si odnesete! Vyrábíme ekologické i luxusní papírové tašky. Máme první automatickou linku na výrobu tašek v ČR. Možnost výběru barevného ucha - papírové kroucené anebo plně ekologické pletené. Vyrábíme také na bílý kraft papír s certifikací EFC, PEFC a s certifikací pro food kontakt ISEGA - ideální pro restaurace, fast foody či bistra.

Jsme hrdým partnerem RUNCZECH! Již 7let produkujeme materiály pro pražský maraton. Výroba a instalace polepu na tramvaje. Nezalekneme se ani vlaku či letadla. Se vším již máme zkušenosti 😊

Potisk reklamních předmětů. Uděláme z obyčejné lahve vánoční pro speciální edici vašeho drinku anebo potiskneme ke speciální příležitosti klidně i pár kusů 😊 Potisk na UV s bílou a lakem.

Je libo originální krabičku? Potiskneme ji pro vás s vaším logem, designem, zabalíme a vyexpedujeme kam si budete přát. Naše technologie UV tisku je stálá a oděru odolná.

Tailor made šanony – potřebujete předat klientovi pořádnou dokumentaci. Zaslouží si to svůj vlastní design – ten se totiž v záplavě dalších obyčejných bude vyjímat. Atypické formáty.

Big bannery na domy, mosty, továrny i… zkrátka tam kde potřebujete 😊 Vyrobíme, nainstalujeme. Naše práce pro klienta Daramis v Holešovicích.

Tento banner na plot byl dlouhý tak, že se podle něj dala běhat 60tka 😊 Na ploty i na vrata vyrábíme a instalujeme. Další z našich prací v Holešovicích.

Drží, suší, sluší…Ručníky jako velice efektivní a praktický dárkový předmět či cílená propagace vaší značky anebo produktu. Rychleschnoucí ručníky v různých velikostech a plných barvách. Sublimační tisk. Chcete je mít také?

Kovářova kobyla nesmí chodit bosa! Naše logo je krásně vidět z ulice a tak vás nenechá na pochybách, zda jste u nás správně 🙂 3D logo - extrudovaný polystyren.

A vidět může být logo ještě lépe, když se podsvítí.

Žádný materiál nám není cizí. Dřevo, barva, lak – nejprve zkoušíme na sobě. Vyrobeno z 10 mm překližky, obarveno do firemních barev, přelepené 8mm překližkou s výřezy motivů pomocí laseru a finále doladěné lesklým lakem. My tento náš „totem“ vystavujeme u nás ve dvoře. Stavte se podívat.

Tisk na folie. Naše strojí umí potisk technologií CMYK + bílá + CMYK, čímž dokážeme zajistit vizibilitu designu z obou stran. Ideální pro polepy na sklo. Ve food zóně našeho klienta se zaměstnanci těší pohledem na „rozkvetlou louku.“ 🙂

Polepy aut jsou pro nás hračkou. S polepem auta pro našeho klienta AIRSEC jsme si vyhráli. Nejprve jsme ho celé oblékli do matné černé matné, potom kabát doladili bílými logy.

Logo musí být vidět. Vyrobili jsme 3D logo z extrudovaného polystyrenu pro Zámecký hotel Šanov.

Kalendáře. Nástěnné, stolní, diáře.. tento kalendář jsme tiskli pro skvělou a sympatickou malířku Elišku Zahradíčkovou Horáčkovou – líbí se nám a je šikovná. Znáte její obrazy?

Mléčná (písková) folie – polep kanceláře. Polep mléčnou folií na dveře, okna, výlohy vypadá vždy luxusně. Realizace těchto projektů nás baví, změna viditelná a klient vždy spokojený.

Je jaro a vše krásně roste…🌱🌤 stejně jako novostavby našeho klienta, pro kterého jsme vyrobili krásné fotoknihy z průběhu staveb. Malonákladová výroba luxusních fotoknih s vazbou V8 a zlatou ražbou. Vyrobíme i vaše knihy, knížky, knížečky 😊

Informační tabule pro užívače mexické kuchyně..i my jí máme rádi a tak jsme se těšili až po práci zaženeme hlad a potěšíme chuťové pohárky. Velkorozměrová cedule, polep s laminací.

Dárky – kdo by je neměl rád?! Vyladili jsme vánoční dárky pro naše klienty a vyhrajeme si i s těmi pro vás a vaše partery či zákazníky. Není bedna jako bedna – tahle vás bude vážně bavit – než si ji sami otevřete potěšíte se potiskem. A aby překvapení nebylo hned vidět zabalili jsme ještě do kartonu s mašlí – když nechcete vázat tu skutečnou, prostě si ji vytisknete 😊 Přímý potisk UV na překližku a mašlička UV tisk s parciálním lakem.

Nebuď ucho! Ucho je to jediné co vás na našem hrnku nepřekvapí. Vyplňte si čekání na čaj anebo kávu sledováním měnícího (kouzelného) hrnku. Vaše logo, slogan anebo obrázek se ukáže po nalití horké vody. My už své hrnky máme a co vy?

Firemní propagace a interní materiály. Nikdy není pozdě na to si vyladit, vylepšit či změnit své materiály. Se vším rádi pomůžeme. Navrhneme optimalizace produkce, doporučíme ideální materiály, náklady a povrchové úpravy. Dotáhneme detaily, aby vaše prezentace byla zkrátka dokonalá 😊

Roušky tady, roušky tam, všude kam se podívám… Nelíbí se nám poválené roušky na ulicích, tuhle si pohlídáte. Ano i roušky jsou už dnes reklamním předmětem. Potiskneme, vyšijeme i vaše logo.

Polepy a zase ty polepy – téměř vše se dá změnit, vylepšit anebo prostě obrandovat. A to my umíme skvěle. Koloběžky, kola, letadla či tramvaje? Se vším máme zkušenosti. Vytiskneme, polepíme a posíláme do světa 🙂

1A_loga_eu

© 2022 MMPrint s.r.o., Neumannova 1453/28 Praha 5 – Zbraslav 156 00 IČO: 24822914, DIČ: CZ24822914
Firma je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 177593